boom 3D

Neden? Nasıl?

boom 3D

'boom 3D', yenilikçi 3 boyutlu tarama ve baskı teknolijisi ile kişiye özel biblo, büst ve figür tedarik etmekte ve müşterilerine en son teknoloji ile inovatif bir ürün sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.

3D Teknoloji

3D tarama teknolojisi sayesinde çıkarılan modelleriniz, farklı boyutlarda ölçekli olarak 3D printerlar sayesinde birebir aynı hazırlanmaktadır.

Ziyaretçi
Tarama
Kayıtlı Proje
Saat 3D Modeling

Randevu

boom 3D, tarama işlemi için dilerseniz stüdyolarımıza, dilerseniz yerinde tarama yapılması için bizimle irtibata geçip uygun saati ve tarihi belirlememizi sağlamalısınız.

3D Tarama

Farklı 3D tarama teknolojileri ile gerçek dünyadan dijital dünyaya sizi modelize ediyoruz. Fotoğraf tekniği ile alınan örnek görüntüler merkezimize gönderiliyor.

Post Production

3D tarama sistemimiz tüm yapısal detayların şekillerini çıkartıyor, bu dijital örneği gerçeği ile birebir aynı olması için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

3D Print

Figürler hayat buluyor. State-of-the-art color 3D Printer ile dijital modeliniz gerçek dünyaya geri dönüyor. 3 boyutlu portreleriniz, figürleriniz sihirli bir şekilde katman katman işlenerek son halini almaya hazırlanır.

Son İşlemler

Printerdan çıkan figürler üzerinde son işlemler yapılarak uzun süreler dayanacak paketlemeye hazır son halini alıyor.

Teslimat

Hazırlanan figürler, size özel paketlere konularak, dilerseniz stüdyomuzdan teslim almak üzere, dilerseniz adresinize kargolanak şekilde hazırlanıyor.